Telefon: (0414) 312 20 10

Av. Arb. Fırat Kaplan tarafından kurulan Başaran Hukuk ve Arabuluculuk Ofisi hukuksal olarak doğabilecek uyuşmazlıklara çözüm odaklı yaklaşım sergileyip güven ve kaliteyi temsil eden bir kurum olarak her koşulda gelişimi hedefleyip çağın gereklerine uyum sağlayarak sizler için hukuki problemleri en kısa yoldan sonuca ulaştırmayı hedeflemektedir.

Başaran Hukuk ve Arabuluculuk Ofisi özellikle ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirket ve şahıslara, banka ve finans kuruluşlarına; Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, alanında hizmet vermekte olup; Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarında da uzman avukat ve danışmanlarıyla hizmet vermektedir.

Birçok ticari işletmeye ve şahsa avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olan büromuz ayrıca ticari işletmelerin banka/finans kurumlarının, kredi alacaklılarının teminatını oluşturan ipoteklerin ve GKS’lerinin hazırlık ve sonuçlandırma aşamalarındaki tüm işlemlerinin yetkin ve etkin kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Şanlıurfa Başaran Hukuk ve Arabuluculuk Ofisi olarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verirken; koruyucu, önleyici, öngörülü yaklaşım ile sağlıklı çözüm yollarının benimsenmesi, ihtilafların doğmadan engellenmesi, doğmuş ihtilafların çözümünde ise ayrıca alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemi olan arabuluculuk hizmetiyle uzlaşma kültürünün yerleşmesi gayretinde olan bir hukuk bürosu olarak referans alınmaktadır.

Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin ihtiyaç duydukları hukuki desteğin tespiti ve temini ile sorunlarının çözümlenmesini amaçlamaktadır. Başaran Hukuk ve Arabuluculuk Ofisi, “Hukukun üstünlüğü” prensibi ışığında, tecrübesiyle harmanladığı güncel bilgi birikimi ile, temsil ettiği müvekkillerinin hukuki destek talep ve ihtiyaçlarını, doğru ve pratik şekilde çözüme kavuşturabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

WhatsApp Destek